Sztandar Związku Peowiaków trafi do Muzeum Wojska Polskiego
6 października w Muzeum Wojska Polskiego odbędzie się uroczystość oficjalnego przekazania płatu przedwojennego sztandaru Koła Byłych żołnierzy Legionów Polskich, członków Polskiej Organizacji Wojskowej oraz kombatantów wojny polsko-bolszewickiej (1919-1920) Koła Warszawa-Północ im. płk L. Lisa-Kuli, zakupionego dzięki wsparciu KGHM Polska Miedź. W uroczystości udział weźmie Prezes Zarządu KGHM Polska Miedź Marcin Chludziński.
Komentarze
Najnowsze
Przemysł drzewno-meblarski stracił cierpliwość do Hennig-Kloski
Polska ma zapomnieć o UPA, ale pamiętać o pieniądzach dla Ukrainy. To jest plan Poroszenki
Polscy internauci jednoznacznie: Zelenski przekroczył granicę gróźb i kłamstw