Grad rosyjskich rakiet spadł na Ukrainę. Ucierpiała również Polska...
Mimo, że wojna na Ukrainie trwa nieprzerwanie od 24 lutego, to jednak wczorajszy dzień pokazał w pełni bestialstwo Rosjan. Dowodem na to były bombardowania, które dotknęły całego terytorium Ukrainy. Niestety, skutki tego zmasowanego ataku odczuwają również Polacy. Kilka kilometrów od granicy polsko-rosyjskiej spadł rosyjski pocisk, wskutek czego nastąpił wybuch. Eksplozja zabiła dwóch Polaków... Więcej informacji na naszym portalu tvrepublika.pl.
Telewizja Republika
Komentarze
Najnowsze
Bogucki ostro do Giertycha: ma pan galopujące rojenia
Ks. Koprianiuk: blisko 120 tys. młodych weźmie udział w wydarzeniach ewangelizacyjnych
Warchoł: jeśli wszystko było w porządku, to dlaczego Kacprzyk zwrócił już pół miliona złotych?
SPRAWDŹ TO!