Gmyz: Niemcy uważają, że praktycznie jedynymi ofiarami II wojny światowej byli Żydzi. O Polakach nie chcą pamiętać [wideo]
" Polacy nie zostali wpuszczeni, aby uczcić pamięć polskich więźniarek w Ravensbruck. Dzieje się to przy braku aktywności polskich konsulatów. Tymczasem reakcja powinna być ostra i natychmiastowa" - komentował Cezary Gmyz. Cała rozmowa w oknie powyżej. Polecamy!
#RepublikaDzień | @cezarygmyz: Takie zjawiska, jakie miały miejsce w Niemczech, są popierane przez obecny rząd. Pozwalamy rozpychać się siłom lewicowym.#włączprawdę #TVRepublika
— Telewizja Republika 🇵🇱 #włączprawdę (@RepublikaTV) April 14, 2024
#RepublikaDzień | @cezarygmyz: Niemcy uważają, że głównymi ofiarami II wojny światowej byli Żydzi, a daleko później Polacy. Mamy instytucje, które są odpowiedzialne za pamięć historyczną.#włączprawdę #TVRepublika
— Telewizja Republika 🇵🇱 #włączprawdę (@RepublikaTV) April 14, 2024
Najnowsze
Zełenski zapowiada stworzenie "Panteonu Narodowego" Ukrainy: "Nikt nie będzie nam mówił, jakich bohaterów szanować"
Karambol na S3. Cztery auta zderzyły się pod Pyrzycami, droga w kierunku Szczecina zablokowana
UWAGA pasażerowie! Ruch pociągów na odcinku Modlin-Legionowo wstrzymany