Gdybym cię dorwał... - wulgarny atak na funkcjonariuszkę Straży Granicznej. Temat dla Holland? [WIDEO]

Portal TV Republika, wch 19-09-2023, 19:15
Artykuł
Twitter/Żaryn

Agresja słowna i groźby gwałtu na polsko-białoruskiej granicy. Zastępca ministra koordynatora służb specjalnych Stanisław Żaryn opublikował film, na którym widzimy, z czym mierzą się codziennie funkcjonariusze Straży Granicznej.

Zastępca ministra koordynatora służb specjalnych Stanisław Żaryn udostępnił na Twitterze film, na którym widać grupę cudzoziemców z plecakami i śpiworami po białoruskiej stronie granicy. Jeden z nich wykonuje wulgarne gesty w kierunku polskiego patrolu i imituje strzelanie z pistoletu w stronę strażników.

– Ja wiem, że jesteś super. Marzę, żebyśmy się kochali, tylko pieprz**... Przysięgam na Boga. Jakbyś przyjechał/a do nas do Jordanii... – mówi jeden z migrantów do funkcjonariuszki Straży Granicznej i dodaje, „bo ruch*nie dziewczyn mnie kręci. Ruch*nie dziewczyn kręci...”.

– Przysięgam na Boga, gdybym cię dorwał, nie masz pojęcia o moim kraju... na serio. Nawet zabilibyśmy tych czterech, którzy są z tobą. No, to cześć – powiedział na odchodne imigrant z Bliskiego Wschodu, pokazując w stronę polskich funkcjonariuszy środkowy palec.

Według statystyk Straży Granicznej od początku roku na granicy polsko-białoruskiej było 21 tys. prób nielegalnego jej przekroczenia. Cudzoziemcy zatrzymywani w tym roku pochodzili z 52 krajów.

Źródło: Twitter/Żaryn, tvp info

Komentarze
Zobacz także
Nasze programy