Finał VIII edycji „Czasu przedsiębiorców”. Już w czwartek na antenie TV Republika

Artykuł
Finał VIII edycji „Czasu przedsiębiorców” już w czwartek
TV Republika

Już w czwartek o godz. 12:00 zapraszamy na finał cyklu debat „Czas przedsiębiorców” na antenie TV Republika. VIII edycja tego wydarzenia, którego organizatorem jest Telewizja Republika, przy współpracy z Radą Gospodarczą Strefy Wolnego Słowa, poświęcona będzie Polskiemu Ładowi.

Czwartkowa debata główna poprzedzona będzie mniejszymi spotkaniami, które emitowane będą od poniedziałku do środy o godzinie 22:25 w paśmie ekonomicznym programu TV Republika.

Polski Ład ma stanowić nowe otwarcie dla naszej gospodarki w postpandemicznej rzeczywistości i być stabilnym fundamentem budowy silnej klasy średniej. Założenia rządowego programu odnoszą się do kluczowych zagadnień makroekonomicznych, takich jak: system podatkowy, wzrost gospodarczy, inwestycje publiczne czy poziom bezrobocia. Kwestie te są przedmiotem analiz i dyskusji ekspertów oraz polityków.

Dla przedsiębiorców istotne są ewentualne zmiany w systemie ubezpieczeń społecznych (wysokość składki zdrowotnej) oraz prawie podatkowym (zapowiadane ulgi i preferencje podatkowe dla podmiotów inwestujących w rozwój). Ważne jest także to, jaki wpływ na perspektywy gospodarcze Polski będą miały środki z Unii Europejskiej zapisane w Wieloletnich Ramach Finansowych na lata 2021-2027 oraz te pochodzące z tzw. Funduszu Odbudowy. Nie bez wpływu na przyszłość polskich przedsiębiorstw pozostaje unijny Zielony Ład oraz planowana transformacja energetyczna.

Wszystkie te tematy zostaną poruszone podczas kolejnej już edycji „Czas przedsiębiorców” organizowanej przez Telewizję Republika, przy współpracy z Radą Gospodarczą Strefy Wolnego Słowa. Sponsorem strategicznym wydarzenie jest PKN Orlen. Gorąco zapraszamy.

sponsor_orlen2_obszar_roboczy_1_670

Źródło: materiały prasowe

Komentarze
Zobacz także
Nasze programy