Festiwal w Wenecji. Tematem głównym nie będzie Covid-19
Festiwal trwa od 1 do 11 września. Wśród 20 filmów konkursowych są filmy Pedro Almodovara i Poalo Sorrentino.
Dyrektor festiwalu Alberto Barbera zapewnia, że „Temat dominujący to sytuacja kobiet. Dziś nie może być inaczej. Mało jest o COVID-19. Reżyserzy powrócili do opowiadania historii dotyczących teraźniejszości i przyszłości”
- Oczywiście, pandemia się nie skończyła – komentował w branżowym „The Hollywood Reporter" dyrektor Alberto Barbera. - Ale z optymizmem myślę, że będziemy już festiwalem nowej ery. Prawdziwego powrotu do życia.
#BiennaleCinema2021 Il Presidente Roberto Cicutto apre la conferenza stampa di presentazione delle Giurie: “A #Venezia78 possiamo contare su forze incredibili: avremo molti film, molte delegazioni e Giurie straordinarie.” pic.twitter.com/E7ZKqvijFT
— La Biennale di Venezia (@la_Biennale) September 1, 2021
Polecamy Hity w sieci
Wiadomości
Rząd Tuska ulega "zielonym" kłamstwom, a jego minister mówi takie rzeczy! Gróbarczyk: to są nienormalni ludzie
Tusk zabrał głos po spotkaniu "koalicji chętnych". Wyjawił, jakie oczekiwania w sprawie Ukrainy są do Polski
Najnowsze
Tusk zabrał głos po spotkaniu "koalicji chętnych". Wyjawił, jakie oczekiwania w sprawie Ukrainy są do Polski
Paragrafem w księdza. Prokuratorskie zarzuty za wysłanie maila
Michalik nie przestaje szokować. Domaga się wyrzucenia USA z NATO i "wciągnięcia" Chin do sojuszu