Felicjańska w Republice: jestem w trakcie rozwodu. Sama miłość to za mało [wideo]

Emilia Wierzbicki 23-10-2022, 16:38
Telewizja Republika

Gościem Emilii Wierzbicki w poranku "Polska na Dzień dobry Weekend" była modelka Ilona Felicjańska, która opowiedziała o rozpoczęciu nowego etapu w swoim życiu i trudach wychodzenia z choroby alkoholowej.

"Rozpoczynam szkolenie na instruktora terapii uzależnień"

- Rozpoczynam nowy rozdział w moim życiu, można powiedzieć, że wracam do korzeni, powiedziała. - Okres mojego małżeństwa był bardzo ważny, ale też bardzo trudny. Zamykam go w tym momencie. Czasami niestety sama miłość to za mało i trzeba podjąć trudne decyzje, dodała.

- Poznałam wspaniałych ludzi, którzy byli w trakcie otwierania kliniki i dostałam propozycję współpracy. Otworzyłam nowy rozdział mojego życia. Rozpoczynam szkolenie na instruktora terapii uzależnień. Jestem w ośrodku na stażu. Wspieram, pomagam, jest to cudowny rozdział w moim życiu, podkreśliła Felicjańska.

"Okazało się, że mój mąż ma borderline, który jest bardzo trudnym syndromem"

- Jestem z mężem w trakcie rozwodu. To trudne, bo była to wielka miłość i wielka pasja. Jednocześnie wielka zależność i duża toksyczność. Nasz związek był burzliwy od samego początku. Okazało się, że mój mąż ma borderline, który jest bardzo trudnym syndromem, zaznaczyła Ilona Felicjańśka.

- Oglądanie mojego upadku w mediach było trudne do pewnego czasu. Potem zaczęłam mówić, że dziękuję moim hejterom. W pewnym sensie są moimi fanami, bo to oni najbardziej śledzą moje poczynania. W tym momencie wiem, że nie dogodzę innym ludziom, stwierdziła w Republice.

"Chcę skupić się na pomaganiu"

- W obecnym czasie najważniejsza jest klikalność, dlatego media wolą pokazywać te negatywne sytuacje z mojego życia, a pozytywnych jest znacznie więcej, podkreśliła. - Media wyciągają zdjęcia, gdzie piję na balkonie z miejsca, w którym od dawna już nie mieszkam, bo potrzebna jest kolejna afera, dodała.

- W pewnym momencie stwierdziłam, że szkoda mi mojej energii na walkę. Zastanawiam się, czy jednej sprawy nie rozpocząć, ale chcę skupić się na pomaganiu w ośrodku, powiedziała znana modelka.


Cała rozmowa w oknie powyżej. Serdecznie polecamy!

Źródło: Telewizja Republika

Komentarze
Zobacz także
Nasze programy