Euro 2020. Ukraina - Macedonia 2:1

Reprezentacja Ukrainy pokonała Macedonię Północną 2:1 (2:0) w meczu 2. kolejki grupy C Euro 2020.

W 29. minucie Andrij Jarmołenko strzelił pierwszego gola dla reprezentacji Ukrainy. Jego drużyna poszła za ciosem i po kolejnych pięciu minutach piłka kolejny raz znalazła sie w bramce.

39. minucie macedończycy mieli okazję na zdobycie punktu. Goran Pandev pokonał Heorhija Buszczana, jednak wychodząc do podania był na spalonym. Sędzia gola nie uznał.

Macedonia zdobyła gola w 57. minucie. Piłkę do bramki skierował Ezgjan Alioski zmieniając wynik meczu na 2:1.

Bramki: 1:0 Andrij Jarmołenko (29), 2:0 Roman Jaremczuk (34), 2:1 Ezgjan Alioski (57).