Euro 2020. Holandia — Ukraina 3:2

Mecz Holandia - Ukraina
TV Republika

3:2 wygrała reprezentacja Holandii w meczu z Ukrainą. Pomimo iż po pierwszej połowie, w której nie padła żadna bramka, druga nie zapowiadała się ciekawie, okazała się jednak prawdziwą ucztą strzelców.

W 52 minucie Georginio Wijnaldum strzelił pierwszą bramkę meczu dla drużyny holenderskiej. Siedem minut później drugiego gola dla Holendrów strzelił Wout Weghorst.

Drużyna Ukrainy szybko jednak pokazała, że nie jest łatwym przeciwnikiem. W 75 minucie Andrij Jarmołenko zmienił wynik na 2:1. Cztery minuty później Roman Jeremczuk doprowadził do wyrównania.

Na odpowiedź Holendrów nie trzeba było długo czekać. Sześć minut po strzale Jeremczuka, w 85 minucie, piłkę do ukraińskiej bramki posłał Denzel DumfriesMimo usilnych prób naszym wschodnim sąsiadom nie udało się ponownie wyrównać wyniku.

banner_euro_750x200_v2_00237_670_01

Źródło: Portal TV Republika