Przejdź do treści
20:18 Syria: Pożary lasów w czasie jednej z najgorszych od dekad susz
19:37 Zachodniopomorskie: Zakończyły się utrudnienia na DK26 w rejonie Chojny
18:29 Sport: Iga Świątek wygrała z amerykańską tenisistką Danielle Collins 6:2, 6:3 w trzeciej rundzie wielkoszlemowego Wimbledonu
17:43 Śląskie: Woda w Bestwinie nadal nie nadaje się do spożycia
16:47 Mazowieckie: Prokuratura poinformowała o rozpoczęciu oględzin budynku po pożarze w Ząbkach
16:13 Gdańsk: Zakończyły się działania służb związane z uszkodzonym gazociągiem na Westerplatte
15:45 UE: Grupa europosłów apeluje o czasowe zawieszenia wjazdu obywateli z wybranych państw trzecich
14:51 Policja po pożarze w Ząbkach: mieszkańcy dolnych kondygnacji będą mogli wejść do swoich mieszkań
Wydarzenie Od poniedziałku 7.07 do piątku 11.07 od godz. 11.00 do 19.00 w Piotrkowie Trybunalskim przed Galerią Handlową przy ul. Słowackiego zbiórka podpisów poparcia referendum w sprawie odwołania Prezydenta i Rady Miasta i sprzeciwu wobec nielegalnej migracji!
Wydarzenie Klub Gazety Polskiej w Piotrkowie Trybunalskim Zaprasza 6.07 (niedziela) o godz. 19.00 na Rynek Trybunalski na plenerowe spotkanie z europosłem Dominikiem Tarczynskim! 
Portal tvrepublika.pl informacje z kraju i świata 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Nie zasypiamy nigdy. Bądź z nami!

Euro 2020. Duńskie media grzmią. „Ten nie mecz się powinien się tam odbyć!"

Źródło: Fot. Twitter/@UEFA2020

Reprezentacja Danii w sobotnim starciu pokonała w Baku Czechów 2:1 i awansowała do półfinału. Mimo że gra Duńczyków była bardzo przekonująca, duńscy dziennikarze są oburzeni spotkaniem przeciwko Czechom.

Spotkanie między Danią a Czechami było rozgrywane w Baku, co oburzyło duńskich dziennikarzy.

- Byłoby jeszcze lepiej, gdyby mecz był rozgrywany gdzie indziej niż w Azerbejdżanie - piszą dziennikarze portalu tipsbladet.dk.

- Ten mecz nie powinien się tam odbyć! - grzmią dziennikarze.

- Jest wiele powodów, dla których Azerbejdżan nie powinien zostać gospodarzem Euro. Po pierwsze - ten kraj jest dyktaturą. Po drugie, jest bardzo daleko od pozostałych krajów gospodarzy - dodali.

- Nie ma zbyt dobrych argumentów za rozgrywaniem spotkań mistrzostw Europy w Azerbejdżanie. Jest za to kilka podejrzanych - zakończyli dziennikarze, sugerując, czym kierowała się UEFA, przyznając Baku prawo do organizacji spotkań tegorocznych mistrzostw Europy.

Dania po podróży do Azerbejdżanu teraz musi podróżować do Anglii. Na londyńskim Wembley odbędą się obydwa spotkania półfinałowe - Duńczycy zmierzą się z Anglią, a Włochy z Hiszpanią. Obydwa mecze odbędą się w dniach 6-7 lipca. Finał tegorocznego Euro zaplanowano na niedzielę, 11 lipca, także na Wembley.

Sport.pl

Wiadomości

Zmasowany atak na Hołownię. Poseł Polski 2050 wprost: MAM DOŚĆ!

Pomarański: 45% respondentów jest niezadowolonych z rządu Tuska i postuluje o zmianę premiera!

Wzrosła liczba ofiar powodzi w Teksasie!

Lis znów pisze o Hołowni. Ale teraz - zaskoczył wszystkich!

Lisiecki: Donald Tusk jest okłamywany przez swoje środowisko!

PILNE: Wydano zakaz korzystania z odcinka rzeki Kłodnicy

SPRAWDŹ TO!

Ząbki: Gorąco przed spalonym budynkiem. Mieszkańcy nie mogą dostać się do mieszkań

Gajcy: Tusk traktuje Ruch Obrony Granic jako atak na jego osobę!

Brudziński: Państwo Tuska abdykowało. Obywatele muszą bronić Polskich granic

Jaka przyszłość czeka Tuska? Ten sondaż mówi jasno: DYMISJA!

Trzy medale Polek w Caorle w kategorii U20

TRZEBA ZOBACZYĆ!

HIT! Obrońcy granic używają dronów. Policja informuje o... ograniczeniach!

Mazurek i Rokita ostro o Tusku. Stanowski zgasił Lisa. Odlot Wcisło i Sikorskiego

David Beckham napisał do żony poruszające słowa. Wszystko z okazji ich 26 rocznicy ślubu.

Kair anulował umowę z Rosją na Su-35. Co było powodem?

Najnowsze

Zmasowany atak na Hołownię. Poseł Polski 2050 wprost: MAM DOŚĆ!

Lisiecki: Donald Tusk jest okłamywany przez swoje środowisko!

PILNE: Wydano zakaz korzystania z odcinka rzeki Kłodnicy

SPRAWDŹ TO!

Ząbki: Gorąco przed spalonym budynkiem. Mieszkańcy nie mogą dostać się do mieszkań

Gajcy: Tusk traktuje Ruch Obrony Granic jako atak na jego osobę!

Pomarański: 45% respondentów jest niezadowolonych z rządu Tuska i postuluje o zmianę premiera!

Wzrosła liczba ofiar powodzi w Teksasie!

Lis znów pisze o Hołowni. Ale teraz - zaskoczył wszystkich!