Rząd inwestuje w samorząd. Budżet państwa sfinansuje drogi w regionach [wideo]
Rząd planuje przeznaczyć około 3 mld zł dla samorządów na dofinansowanie rozbudowy sieci dróg do nowych terenów inwestycyjnych i na ich uzbrojenie - poinformował wiceminister infrastruktury Rafał Weber. Inwestycje te będą realizowane w ramach Programu Inwestycji Strategicznych "Polski Ład".
Telewizja Republika
Komentarze
Najnowsze
Śliwka u Sakiewicza: „Ta historia zbulwersowała Polaków bardziej, niż wielu się spodziewało”
"Szczyty bezczelności". Czarnek ostro krytykuje Tuska za wykorzystanie autorytetu Jana Pawła II ws. Zełenskiego
Niebywała tragedia. Dwójka dzieci zmarła w zamkniętym samochodzie