Jagodzińska ujawnia: Minister chce doprowadzić KAS do zapaści
Jak poinformowała na platformie X Agata Jagodzińska, przewodnicząca Związkowej Alternatywy w KAS, minister Jurand Drop zapowiedział, że "o podwyżkach dla KAS można zacząć rozmawiać dopiero wtedy, gdy nikt nie będzie chciał przyjść do pracy w KAS i pojawią się wakaty". Te wstrząsające słowa Jagodzińska opublikowała na platformie X.
Skąd takie słowa wiceministra? Otóż członek rządzącego w Polsce reżimu miał wprost tłumaczyć, że "teraz na jedno miejsce jest trzydzieści osób, więc nie ma o czym mówić".
Czy takie słowa powinny paść z ust ministra odpowiedzialnego za ważny segment państwa?
Czy naprawdę ten rząd chce doprowadzić do zapaści KAS? Do momentu, gdy nasze wynagrodzenia znowu będą tak żałośnie niskie, jak kilka lat temu, gdy przyjmowano każdego, bez względu na wykształcenie, byleby tylko ktoś przyszedł robić?
- speuntowała na X Jagodzińska.
Źródło: Republika, x.com
Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca.
Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Jesteśmy na Youtube: Bądź z nami na Youtube
Jesteśmy na Facebooku: Bądź z nami na FB
Jesteśmy na platformie X: Bądź z nami na X
Polecamy Hity w sieci
Wiadomości
Niemcy zwracają część skradzionych polskich obiektów dziedzictwa kultury. "<Waciki> z Niemiec, by Polacy przestali mówić o należnych reparacjach"
Sikorski chce zdelegalizować partię Brauna. Tak wyobraża sobie pluralizm w Polsce rządzonej przez Tuska
Najnowsze
Leon XIV w sanktuarium Harissie o potrzebie triumfu przebaczenia
Sikorski chce zdelegalizować partię Brauna. Tak wyobraża sobie pluralizm w Polsce rządzonej przez Tuska
Sakiewicz: robią co mogą, żeby nas obrzydzać, ścigają nas po prokuraturach, ale my będziemy robić swoje
HIT DNIA