Legnica w centrum uwagi. Znana niemiecka firma zainwestuje miliard! [wideo]
"To jest firma Viessmann, która w Polsce jest obecna już od dziesięcioleci. Współpraca układa się bardzo dobrze", powiedział Mateusz Morawiecki podczas uroczystości wmurowania kamienia węgielnego w nowopowstającej inwestycji. Nowa fabryka pomp ciepła docelowo ma stworzyć 3 tys. miejsc pracy. Szef rządu podkreślił, że inwestycję zrealizuje firma rodzinna, zaangażowana od wielu lat w tworzenie innowacyjnych produktów w sferze energetyki i w szerszym obszarze inwestycji przemysłowych.
Telewizja Republika
Komentarze
Najnowsze
SPRAWDŹ TO!
„Tam giną ludzie”. Wydanie specjalne TV Republika po relacji sygnalisty
Wildstein o aferze szpitalnej: To nie jest afera, to jest metoda
Prognoza pogody na najbliższe dwa dni. Będzie bardzo gorąco!
SPRAWDŹ TO!