Ekonomia Raport: Co nam przyniesie sieć 5G
W programie ,,Ekonomia Raport\'\' redaktor Krystian Kaźmierczak wraz z Piotrem Dubno i Piotrem Muszyński poruszali takie tematy jak: Sieć 5G. Infrastruktura i software oraz wyścig Chiny-USA.
,, Ja osobiście jestem ciekawy, co się zmieni w kontekście operatorów telekomunikacyjnych i ich modeli biznesowych. 5G jest siecią, która pozwoli, zmienić model biznesowy od dostawcy infrastruktury do tego, kto będzie również uczestniczył, w przychodach – mówi Piotr Dubno, ekspert ds. Inwestycji Międzynarodowych.
#Ekonomia | Sieć 5G. Infrastruktura i software. Wyścig Chiny-USA - Piotr #Dubno, Piotr #Muszyński #EkonomiaRaport#włączprawdę z #TVRepublika https://t.co/Sln0jK0BxK
— Telewizja Republika ???????? (@RepublikaTV) October 7, 2020
Polecamy Poranek Radia
Wiadomości
Ostania porodówka w Bieszczadach nadal może zostać zlikwidowana. Poważne zagrożenie dla rodzących kobiet
Kierwiński otrzymał wniosek o odwołanie komendanta stołecznej policji. Trzaskowski zaopiniował pozytywnie
Najnowsze

Kierwiński otrzymał wniosek o odwołanie komendanta stołecznej policji. Trzaskowski zaopiniował pozytywnie

Poznaliśmy nową CEO Turning Point USA. Wdowa po Charlie Kirku będzie kontynuować jego misję

Polska armia dostanie kolejne pociski Javelin. Jest zgoda Departamentu Stanu
