Dziewuchy Dziewuchom na Dzień Matki zaproponowały... aborcję i bycie matką dla psa
Radykalna grupa działaczek feministycznych "Dziewuchy dziewuchom" z okazji Dnia Matki opublikowały oburzające wpisy w mediach społecznościowych.
W przeddzień dwa matki fanpage opublikował posty w którym informowały, jak najlepiej dokonać aborcji. - Jak najlepiej zrobić aborcję? Tak wcześnie jak to możliwe, tak późno jak to konieczne i dokładnie tyle razy ile potrzebujesz. Zarówno aborcja farmakologiczna, jak i chirurgiczna, są bezpieczniejsze medycznie niż poród. Liczba poprawnie przeprowadzonych zabiegów nie ma wpływu na zdrowie osoby ani na jej zdolność poczęcia czy donoszenia ciąży w przyszłości. - napisano.
W sam dzień matki na fanpage-u znalazł się wpis zachęcający do zastąpienia dziecka... psem - Bądź taką matką, jaką chcesz. Wtedy, kiedy chcesz. Pod warunkiem, że w ogóle masz na to ochotę - stwierdzono.
Polecamy Sejm Posiedzenie
Wiadomości
Najnowsze
Knicks odrobili straty i wygrali z Utah Jazz. Sochan z punktami
Lewandowski punktuje narrację władzy o wyborach do KRS: "Katastrofa Żurka"
Szef gabinetu prezydenta: w czwartek o godz. 20. orędzie prezydenta Karola Nawrockiego
Niemcy w strachu przed nową falą nielegalnych imigrantów
Bordowa suknia i królewska kolacja. Marta Nawrocka przyciągnęła spojrzenia podczas wizyty szwedzkiej pary królewskiej
Tak służby Tuska angażują się w niszczenie Republiki. Tomasz Sakiewicz krótko: bandyckie działania