Dziennikarka TVP Kultura ma raka. Klementyna Wohl błaga o pomoc

Artykuł
Pomóżcie dziennikarce Klementynie Wohl
Fot: Twitter/siepomaga.pl

35-latka jest wydawczynią TVP Kultura. Kobieta walczy o życie. Diagnoza to dla Klementyny Wohl prawdziwy cios. Rozległy nowotwór w obrębie układu pokarmowego i niestety nieoperacyjny.

– Błagam Was, pomóżcie jej, jak możecie, cokolwiek. Niech walczy dalej i niech ta groteskowa materia świata jej w tym nie przeszkodzi. Niech nie zostawi swojego synka samego – apeluje publicysta Dawid Wildstein. Trwa zbiórka pieniędzy na leczenie dziennikarki.

Dziennikarka nie traci nadziei i prosi o wsparcie zbiórki na portalu siepomaga.pl. - Wierzę, że mam jeszcze szanse na życie; że mój synek nie straci matki. Proszę, nie zostawiajcie mnie samej! Chcę żyć, mam dla kogo!– wyznaje Klementyna Wohl.

- Na pomoc przyszła rodzina i znajomi, którzy znaleźli klinikę, która może podjąć się operacyjnego usunięcia rozległego guza oraz dalszego leczenia. - Przyjmie mnie najprawdopodobniej Klinika w Heidelbergu, która zgodziła się podjąć skomplikowane leczenie, którego koszt wynosi minimum 65 tys. euro – informuje dziennikarka.

 

 

Źródło: TVP Info

Komentarze
Zobacz także
Nasze programy