Dziedziczak: Dlaczego Owsiak nie odpowiada na proste pytania?

Artykuł
Jan Dziedziczak, poseł Prawa i Sprawiedliwości
telewizja republika

– Jerzy Owsiak i jego fundacja znajdowali się pod szczególnym parasolem medialnym. Teraz zaczęto zadawać proste pytania, które sprawiają mu niezwykłą trudność – mówił w studio Telewizji republika poseł Prawa i Sprawiedliwości Jan Dziedziczak

Główny wątek rozmowy krążył wokół sugestii „Gazety Wyborczej”, jakoby PiS toczył walkę z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy.

Ja opowiadam się za wolnością. Jeśli ktoś chce dawać pieniądze na WOŚP, to niech daje, nie mam nic przeciwko – stwierdził Dziedziczak. Jednakże zdaniem posła PiS Jerzy Owsiak to osoba kontrowersyjna, która bardzo zdecydowanie wypowiada się na tematy polityczne. – Ostatnio wulgarnie wypowiadał się na temat działań Antoniego Macierewicza – przypominał. – Niech pan Owsiak robi sobie co chce, ale dlaczego włączać w to PiS – zastanawiał się polityk.

Zdaniem Dziedziczaka Jerzy Owsiak i jego fundacja znajdowali się  pod szczególnym parasolem medialnym. – Teraz zaczęto zadawać proste pytania, które sprawiają niezwykłą trudność Owsiakowi – mówił. I jak dodał: – W odpowiedzi na te pytania obserwujemy agresję i nienawistne wypowiedzi. Dziedziczak mocno się dziwił, dlaczego Owsiak nie odpowiada na te pytania. Jego zdaniem właśnie to budzi wiele wątpliwość. Wedle opinii posła „Gazeta Wyborcza”, zamiast sprawdzić, jak wyglądają te odpowiedzi, sugeruje spór na linii PiS-Owsiak. – Najłatwiej jest straszyć PiSem, a nie odpowiadać na pytania – skwitował polityk Prawa i Sprawiedliwości. 

 

CZYTAJ WIĘCEJ NA TEN TEMAT

Źródło: telewizja republika

Komentarze
Zobacz także
Nasze programy