Dzieci zderzyły się na rowerach. Dziewczynka w szpitalu
Wczoraj tuż przed godz. 17 policjanci z Kamieńska otrzymali zgłoszenie o zderzeniu dwojga małych rowerzystów. Mundurowi na miejscu zastali dwoje dzieci oraz osoby udzielające im pomocy.
Funkcjonariusze zajmujący się wyjaśnianiem zdarzeń w ruchu drogowym ustalili, że 10-letni chłopiec, jadąc rowerem, wyprzedził koleżankę, również poruszającą się jednośladem, a następnie gwałtownie przed nią zahamował. Dziewczynka przewróciła się na jezdnię. Podczas upadku manetka kierownicy wbiła się w jej nogę. Strażacy odcięli fragment kierownicy, z którym 10-latka została zabrana do szpitala. Na szczęście, po usunięciu przedmiotu i zabezpieczeniu rany przez lekarza dziewczynka wróciła do domu.
Policjanci zachęcają do uświadamiania dzieciom zagrożeń związanych z jazdą na rowerze.
Najnowsze
Żukowska (Lewica) wyśmiewa Kropiwnickiego (KO): jesteś z dalekiego województwa
Szósta edycja GROTowiska. Zaprezentowano najnowszy model GROTA
Zełenski zapowiada stworzenie "Panteonu Narodowego" Ukrainy: "Nikt nie będzie nam mówił, jakich bohaterów szanować"