Dr Jabłonka wspomina śp. Lidię Lwow-Eberle: Polskie kobiety "z przytupem" weszły w XX wiek
Dr Krzysztof Jabłonka w pierwszej części programu "Wolne Głosy" na antenie TV Republika wspominał śp. Lidię Lwow-Eberle, sanitariuszkę AK i narzeczoną majora Łupaszki. Ta wspaniała polska bohaterka odeszła do Domu Ojca 5 stycznia b.r., przeżywszy 100 lat. Dziś na warszawskich Powązkach odbyło się ostatnie pożegnanie Lidii Lwow-Eberle.
TV Republika
Komentarze
Najnowsze
Uważaj na oszustów. Próbują wyłudzić opłaty mandatów
Mocny cios w KO ze strony Wielowieyskiej. W tle kwestia działania prokuratury europejskiej
Afera, której nie kupią nawet lemingi?Ziemkiewicz o kulisach układu w Warszawie