Dom Kevina może być Twój. Rezydencja z kultowego filmu do wynajęcia

Artykuł
Posiadłość można wynająć tylko 12 grudnia
Fot. Twitter / @Airbnb

Dom, w którym nakręcono film "Kevin sam w domu" jest do wynajęcia. W rezydencji na przedmieściach Chicago w Stanach Zjednoczonych można spędzić tylko na jedną noc, ale za to, za niewielką kwotę.

W domu są zachowane oryginalne wnętrza znane ze scen z filmu. Przed posiadłością stoi ten sam złoty posąg, potrącany w filmie regularnie przez auta. Jest też jadalnia, gdzie Kevin przygotował przygotował kolację wigilijną i zaplanował kontratak na włamywaczy. W domu są także pamiątki po działaniach głównego bohatera, takie jak sznurki z puszkami z farbą wiszące nad schodami. Ponadto w domu jest też tarantula, jaką widzowie zapamiętali z ekranu.

Dom jest do wynajęcia na jedną noc

Posiadłość można wynająć tylko 12 grudnia. Oferta najmu dostępna będzie od 7 grudnia. Szczęśliwiec, któremu uda się dokonać rezerwacji, zapłaci 25 dolarów.

Serwis zdradził, że pobytu gości tym razem nie zakłóci włamanie nieporadnych złodziejaszków. 

Świąteczna tradycja w wielu domach
 
Film "Kevin sam w domu" wszedł do kin przed świętami w 1990 roku i od razu stał się hitem w Stanach Zjednoczonych. Film trafił do Księgi Rekordów Guinnessa jako najbardziej dochodowa komedia wszech czasów. Sukces zmotywował twórców do produkcji drugiej części przygód Kevina. W 1992 roku do kin wszedł "Kevin sam w Nowym Jorku", który spotkał się z podobnym odbiorem przez widzów. Obie części stały się popularne również w Polsce. 

Źródło: CNN/Airbnb

Komentarze
Zobacz także
Nasze programy