Dawid Kubacki poinformował o stanie swojej żony. Znamy szczegóły!

Artykuł
instragram.com/@dawid.kubacki.official

Dawid Kubacki, jeden z czołgowych polskich skoczków, przekazał dziś po popołudniu najnowsze informacje o stanie zdrowia żony. "Marta jest stabilna i każdy dzień przynosi jakiś postęp", napisał na Instagramie. Do wpisu dołączył wzruszające zdjęcie ze szpitala. Marcie, małżonce Dawida, życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

Dawid Kubacki wycofał się z zawodów Pucharu Świata w norweskim Vikersund, a przyczyną decyzji była choroba małżonki. Wicelider PŚ poinformował, że nie wystąpi w pozostałych zawodach cyklu w sezonie 2022/2023.

"Ostatni czas był dla naszej rodziny czymś bardziej nieprzewidywalnym niż skoki narciarskie. Na żadnych zawodach nie stresowałem się tak, jak słysząc ciągły dźwięk z aparatur monitorujących funkcje życiowe mojej żony. Dziś dzień zawodów, a dla nas pierwsze zwycięstwo. Marta jest stabilna i każdy dzień przynosi jakiś postęp. Dziękuję za wszystkie wyrazy wsparcia", napisał dziś po południu na Instagramie skoczek.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Dawid Kubacki (@dawid.kubacki.official)

Już dziś polscy skoczkowie narciarscy powalczą o miejsce na podium w drużynowym konkursie Pucharu Świata w Lahti, a dzień później odbędą się zawody indywidualne.

Źródło: PAP

Komentarze
Zobacz także
Nasze programy