Czy to wymyśliła Nowacka? Nie wiadomo, ale wpis o końcu roku szkolnego na profilu Premiera to kolejna kompromitacja ekipy Tuska!

Portal TV Republika, wch 22-06-2024, 09:30
Artykuł
Kancelaria Premiera

Na profilu społecznościowym Kancelarii Premiera pojawił się wczoraj wpis o końcu roku szkolnego. Niby nic dziwnego, dzieci odebrały świadectwai udały się na wakacje. Tak jest, co roku i co roku stosowne wpisy pojawiają się zawsze na mniej lub bardziej oficjalnych stronach - w tym także na tej firmowanej autorytetem prezesa rady ministrów. 21 czerwca tego roku na profilu Kancelarii Premiera pojawił się jednak wpis dość szczególny, i to tak szczególny, że praktycznie zaraz został usunięty. Ale od czego są Internauci...

Normalnie wpis na wakacje zawiera określenia typu "uczniowie", "młodzież", "dzieci", którym dziękuje się za trud włożony w naukę i życzy udanego wypoczynku. W tym roku tak jednak nie było. Owszem, życzono "bezpiecznych i niezapomnianych wakacji", ale wcale nie "dzieciom", "młodzieży" czy uczniom. Dobrego wypoczynku Kancelaria Tuska życzyła... "wszystkim osobom uczniowskim". I choć kuriozalny, lewacki wpis szybko został usunięty, zdążyli "utrwalić" go Internauci, dzięki którym możemy pokazać to niewątpliwie kompromitujące autorów (autorkę?) "dzieło".

Źródło: Kancelaria Premiera, Twitter, Portal TV Republika

Komentarze
Zobacz także
Nasze programy