Członek Konfederacji: jestem zwolennikiem przyjmowania imigrantów
Jestem zwolennikiem przyjmowania imigrantów, jestem zwolennikiem przyjmowania uchodźców. Uchodźcom, którzy są w ekstremalnej sytuacji, należy pomagać. Imigranci ekonomiczni? Przecież my potrzebujemy siły roboczej – powiedział Jacek W. Bartyzel, związany z ugrupowaniem Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy. Jeden z użytkowników Twittera dotarł do jego archiwalnej wypowiedzi.
– Parę słów do narodowców: wiecie, wy też możecie demonstrować. Jeśli wy nie naruszacie innych praw to jest ok. Ja chcę, żeby ludzie mieli równe prawa. Ja chcę, żeby ludzie bez względu orientacją seksualną, bez względu na narodowość, żeby wszyscy ludzie byli wolni i równi, żeby mogli robić ze swoim życiem to co im się podoba – mówił Bartyzel.
– Jestem zwolennikiem przyjmowania imigrantów, jestem zwolennikiem przyjmowania uchodźców. Uchodźcom, którzy są w ekstremalnej sytuacji, należy pomagać. Imigranci ekonomiczni? Przecież my potrzebujemy siły roboczej – podkreślał.
– Z samego faktu, że oni są wyznania muzułmańskiego to nie jest powód, żeby ich dyskryminować – stwierdził.
Jacek W. Bartyzel, polityk Konfederacji.
— Immanuella (@Immanuela_Kant) 12 maja 2019
Popiera przyjmowanie imigrantów i LGBT.
Jak się z tym czujecie, Wy, którzy popieracie Konfederację? #PiS4you pic.twitter.com/ru8mZIw0VW
Najnowsze
Niezależna.pl: Resort Żurka instruuje sędziów. Do sądów trafił gotowy wzór pisma procesowego ws. ENA
Burza po słowach Zełenskiego. Internauci ostro komentują wystąpienie o "Panteonie Bohaterów"
Nawrocki w Poznaniu na rocznicy Czerwca ’56: komuniści chcieli zabrać nam nie tylko ciało, ale także ducha
Branża meblarska i drzewna na skraju przepaści? Jest źle, a dzięki UE może być jeszcze gorzej