Część restauratorów nadal nie respektuje obostrzeń. Restauracja na Podhalu otwarta
Znana restauracja w Bukowinie Tatrzańskiej poinformowała, że nie zamyka się mimo obowiązującego od dziś kolejnego lockdownu.
Restauracja, która otworzyła się już w styczniu i została za to ukarana przez Sanepid karą w wysokości 30 tys. zł, jest jednym z niewielu lokali na Podhalu, które pozostają otwarte dla klientów i goszczą ich wewnątrz.
podhale24.pl
Komentarze
Najnowsze
Nowa rekrutacja w Rosji: Porwania, tortury, łapanki pod monopolowymi
Nisztor: słowa ordynatora mogą zniszczyć rząd i KO, niech wynajmie sobie ochronę
Skandal w UK: Pakistańskie bandy seksualne infiltrują NGOsy
SPRAWDŹ TO!