„Czas na nową solidarność!”. Wielki ruch w obronie wolności słowa - ZOBACZ I UDOSTĘPNIJ [SPOT]

portal tvrepublika.pl/za 25-05-2024, 11:20
Telewizja Republika

"Nie ma niepodległości bez wolności słowa!", brzmi tytuł naszego najnowszego spotu, opublikowanego w mediach społecznościowych. Trwający minutę filmik dotyczy starań o miejsce na multipleksie ogólnokrajowym. Wsparcia stacji udzielili legendarni działacze opozycji antykomunistycznej w Polsce: Andrzej Kołodziej, Andrzej Gwiazda, Joanna Duda-Gwiazda oraz Krzysztof Wyszkowski. Zobacz i udostępnij dalej!

Telewizja Republika złożyła do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji wniosek o koncesję, by móc nadawać w naziemnej telewizji ogólnopolskiej. W mediach społecznościowych, ale i na skrzynkach mailowych pracowników stacji - ruszyła akcja-poparcia dla starań Republiki.

W akcji tej bierze udział wielu polityków, ale także wielu z Państwa - naszych widzów. Otrzymujemy mnóstwo listów od Państwa, jak i wiemy, że wysyłacie Państwo petycje do KRRiT. Serdecznie za to dziękujemy! 

W naszych mediach społecznościowych opublikowaliśmy spot promujący wspieranie nas w staraniach o multipleks.

"W sierpniu 1980 roku wolna drukarnia Stoczni Gdynia była głównym źródłem wolnego słowa. Dzisiaj taką rolę pełni Telewizja Republika", mówi na filmie Andrzej Kołodziej.

I dodaje: "naszym zadaniem jest wspierać jedyną telewizję, która nam powie prawdę". W spocie występują również Krzysztof Wyszkowski i Joanna Duda-Gwiazda.

W dalszej części spotu pojawiają się dziennikarze naszej stacji, którzy wskazują, że ubieganie się o multipleks jest ważne, by zerwać z dyktaturą postkomunistycznych i niemieckich mediów w naszym kraju.

"To czas na nową Solidarność, wielki ruch w obronie wolności słowa. Przyłączcie się do nas!", brzmi apel.

ZOBACZ NASZ NAJNOWSZY SPOT, A NASTĘPNIE - PRZEKAŻ GO DALEJ, UDOSTĘPNIJ GO SWOJEJ RODZINIE ORAZ ZNAJOMYM:

 

Walczymy o multipleks. "Warto wspierać niezależne media". Jak wysłać petycję? Kliknij: TV Republika walczy o multipleks! Wesprzyj nasze starania i WYŚLIJ petycję do KRRiT!

Źródło: Telewizja Republika

Komentarze
Zobacz także
Nasze programy