Czarnecki: akcje Siemensa poszły w górę, a Orlenu w dół [wideo]
,,To co się teraz dzieje w parlamencie polskim jest korzystne dla Siemensa. 15 lat temu, ponad półtora miliarda dolarów na łapówki, to właśnie Siemens.\'\' mówi Ryszard Czarnecki eurodeputowany Prawo i Sprawiedliwość. Cała rozmowa w oknie powyżej. Polecamy!
#DzieńZRepubliką | @r_czarnecki (@pisorgpl):
— Telewizja Republika 🇵🇱 #włączprawdę (@RepublikaTV) December 1, 2023
To co się teraz dzieje w parlamencie polskim jest korzystne dla Siemensa, akcje Siemensa poszły w górę, a Orlenu w dół. 15 lat temu, ponad półtora miliarda dolarów na łapówki, to właśnie Siemens.#włączprawdę #TVRepublika
#DzieńZRepubliką | @r_czarnecki (@pisorgpl):
— Telewizja Republika 🇵🇱 #włączprawdę (@RepublikaTV) December 1, 2023
Spodziewamy się, że na najbliższym posiedzeniu rady UE może będzie Tusk, a może głowa państwa powinna tam być, żeby reprezentować Polskę, ale nie wiem, czy będzie chciał się wdawać w spór z Tuskiem.#włączprawdę #TVRepublika
Najnowsze
Duklanowski: rząd Tuska reklamuje "nowy port na Bałtyku", którego... nie ma
Matecki alarmuje ws. Parku Kasprowicza. "Chcą zmienić nazwę na Park Johanna Heinricha Quistorpa"
"Wspierajcie prawdziwą sztukę". Jaś Kapela znów wyciąga rękę po kasę [WIDEO]
Watykan wobec AI: sztuczna inteligencja ma służyć godności człowieka
Nawrocki w Poznaniu na rocznicy Czerwca ’56: komuniści chcieli zabrać nam nie tylko ciało, ale także ducha
Branża meblarska i drzewna na skraju przepaści? Jest źle, a dzięki UE może być jeszcze gorzej