Czarne chmury nad ministrem sprawiedliwości? Wąsik: opozycja testuje rząd [wideo]
Ile jeszcze premier może pozwalać na to, by człowiek o poparciu bliskim zera pluł polskiemu premierowi w twarz i decydował o tym, że Polska nie otrzyma pieniędzy z KPO, pytał szef klubu KO Borys Budka, odnosząc się do wniosku o wotum nieufności wobec ministra sprawiedliwości Zbigniewa Ziobry. Wczoraj Koalicja Obywatelska, klub Lewicy oraz Koło Parlamentarne Polska 2050 złożyły wniosek o wyrażenie wotum nieufności wobec prokuratora generalnego. Dziś w Telewizji Republika między innymi tę sprawę skomentował wiceszef MSWiA Maciej Wąsik.
Telewizja Republika
Komentarze
Najnowsze
Prognoza pogody na najbliższe dwa dni. Będzie bardzo gorąco!
SPRAWDŹ TO!
Po relacji lekarza Tomasz Sakiewicz rusza do działania. „Zapewniamy ochronę i pomoc prawną”
Jak Trzaskowski zignorował patologię w Szpitalu Południowym