Cristiano Ronaldo wraca do domu. Legendarny Portugalczyk zagra już dzisiaj

Artykuł
Cristiano Ronaldo już dzisiaj zagra swój mecz powitalny po powrocie do Manchesteru United
Fot: Flickr/Cristiano Ronaldo-

Manchester United to gigant futbolu. Przez ostatnią dekadę był źle zarządzany, a trenerzy i piłkarze nie potrafili zdobyć mistrzostwa Anglii. W sezonie 2021/2022 na Old Trafford wylądował Cristiano Ronaldo. Portugalczyk w barwach swojego dawnego klubu zagra już dzisiaj ze średniakiem Premier League Newcastle.

Cristiano Ronaldo przez blisko 18 lat jest jednym z najlepszych piłkarzy na świecie. Zdobył wszystko poza tytułem mistrza świata z reprezentacją Portugalii. Ostatnio pobił rekord strzelonych bramek w meczach reprezentacyjnych.

Ściągnięcie Ronaldo do Manchesteru United to był strzał w dziesiątkę. Uruchomił on lawinę transferową najlepszych klubów Europy. Dodatkowo Portugalczyk miał przejść do innego giganta angielskiej piłki. Do największego rywala United, Manchesteru City. Ronaldo już wybierał się do niebieskiej części Manchesteru, gdy nagle wykonał magiczny zwód i podpisał kontrakt z klubem, w którym występował w latach 2003-2009. Portugalczyk będzie grał ze swoim nieodłącznym numerem 7 na koszulce. Pocżatek meczu o godz. 16:00.

Źródło: Portal TV Republika

Komentarze
Zobacz także
Nasze programy