Ciało młodej kobiety w warszawskim akademiku. Okoliczności ustala policja
Na balkonie jednego z domów studenckich Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie znaleziono ciało młodej kobiety.
O zdarzeniu policję poinformował pracownik uczelni. Funkcjonariusze ustalają przyczyny i okoliczności śmierci kobiety.
– Przy zwłokach znaleziono dokument tożsamości. Trwa potwierdzanie, czy należał do kobiety – informację podało RMF FM
RMF FM
Komentarze
Najnowsze
SPRAWDŹ TO!
Dr Jędrzejewski: w wyniku błędów lekarskich w Szpitalu Południowym ginęli ludzie
Hołownia odszedł z zarządu Polski 2050. Nie rezygnuje z polityki, założył „grupę”
Kuźmiuk: Zełenski przekroczył czerwoną linię, to są szalone decyzje