Chalidow znokautowany przez Soldicia
Mamed Chalidow został znokautowany przez Roberto Soldicia w walce wieczoru gali KSW-65. Nokaut nastąpił po gwałtownej wymianie ciosów i potężnym lewym Soldicia.
Chorwat został tym samym mistrzem KSW w wadze średniej. Soldić posiada w swojej kolekcji również pas w kategorii półśredniej.
Ależ potężny nokaut Khalidova!
— Bartosz Piekarski (@BartekPiekarsky) December 19, 2021
Ale takie wymiany często tak się właśnie kończą, totalna loteria! A potem jeszcze jedna przyprawiająca o ciary scena, kiedy Mamed już leżał po nokaucie… Bardzo brutalny sport, chyba wolę boks!#mamedkhalidov #robertosoldic #KSW #KSW65 pic.twitter.com/HUcNvso8oW
polsatsport.pl
Komentarze
Polecamy Hity w sieci
Wiadomości
Przydacz punktuje postawę Tuska ws. odszkodowań: może jeszcze weźmie kredyt na procent w Deutsche Banku?
Ostra reakcja Fogla w Republice na słowa Tuska o reparacjach. Czy Polska odda Niemcom historyczną narrację?
Najnowsze
Przydacz punktuje postawę Tuska ws. odszkodowań: może jeszcze weźmie kredyt na procent w Deutsche Banku?
Wolny dostęp do rynku po niemiecku, czyli Polacy bez szans
PILNE: Tragiczny karambol na A4. Nie żyje jedna osoba
Stowarzyszenie Rodzin Polskich Ofiar Obozów Koncentracyjnych jest oburzone wypowiedzią Tuska