Centrum Życia i Rodziny rusza z akcją „Święta bez pioruna”. Społecznicy nie chcą, aby artyści wspierający Strajk Kobiet śpiewali kolędy

Artykuł
Centrum Życia i Rodziny rusza z nową akcją „Święta bez pioruna”.
Centrum Życia i Rodziny

Centrum Życia i Rodziny apeluje do prezesa Telewizji Polskiej o wycofanie ze świątecznej ramówki emisji koncertów kolęd i pastorałek, które wykonują artyści popierający postulaty tzw. Strajku Kobiet. Petycję w tej sprawie można podpisać na stronie: https://swietabezpioruna.pl.

Nie chcemy oglądać takich „gwiazdek” z piorunami w te Święta! – piszą inicjatorzy akcji.

Centrum Życia i Rodziny interweniuje, aby artyści, którzy popierają Strajk Kobiet, nie wystąpili na antenie TVP. W tej sprawie Centrum przygotowało apel do prezesa TVP Jacka Kurskiego o rezygnację z emisji koncertów kolęd, wykonywanych przez artystów popierających Strajk Kobiet. Petycję w tej sprawie można podpisać na stronie: https://swietabezpioruna.pl.

Inicjatorzy kampanii podkreślają, że manifestacje Strajku Kobiet to nie tylko sprzeciw wobec orzeczenia Trybunału Konstytucyjnego, które zwiększa ochronę ludzkiego życia.

- Wtargnięcia do kościołów i zakłócanie nabożeństw, dewastowanie pomników i miejsc kultu religijnego, grafiki i symbolika podżegająca do nienawiści wobec chrześcijan, ataki słowne i agresja wobec wierzących to tylko niektóre ze skandalicznych działań uczestników tzw. Strajku Kobiet – podkreślają autorzy petycji do władz TVP.

Boże Narodzenie to dla wierzących święto narodzin Zbawiciela. Rodzinne wykonywanie kolęd opowiadających tajemnicę Wcielenia jest jednym z najpiękniejszych przejawów celebrowania Świąt Bożego Narodzenia. Dlatego w wigilijny wieczór na ekranach telewizorów nie chcemy oglądać artystów wspierających radykalne postulaty Strajku Kobiet – tłumaczy Centrum Życia i Rodziny.

Autorzy apelu do władz TVP podkreślają również, że artyści propagujący aborcję na życzenie nie powinni być zapraszani do wykonywania kolęd podczas koncertu świątecznego.

Źródło: Centrum Życia i Rodziny

Komentarze
Zobacz także
Nasze programy