Cejrowski: Kanclerz Niemiec powiedział przerażające słowa [WIDEO]

Artykuł
Wojciech Cejrowski
Fot. screen yt/Wojciech Cejrowski

– Kanclerz Niemiec powiedział przerażające słowa – mówił Wojciech Cejrowski w programie Studio Dziki Zachód, na antenie Radia Wnet 21

– Ja nie wiem, czy to jest w ogóle prawda co przeczytałem. To mi Krzysztof Skowroński powie. Otóż kanclerz Niemiec podobno powiedział „nie potępiajmy Rosjan, tylko Putin jest odpowiedzialny za istniejącą sytuację, a nie Rosjanie” – zacytował Cejrowski.

– Tak powiedział – potwierdził Skowroński.

– Jeżeli on coś takiego powiedział, to ja dostaję gęsiej skórki, bo to oznacza, że Eichmanna nie można skazać, bo tylko Hitler odpowiada za zbrodnie – mówił Cejrowski.

– Putin jest głową tego przedsięwzięcia, ale mówienie „nie potępiajmy Rosjan, tylko Putin jest odpowiedzialny za istniejącą sytuację, a nie Rosjanie”, to jest po pierwsze nieprawda, no a po drugie co z tymi wszystkimi, którzy tam – nie chcę w radiu brzydkich rzeczy opowiadać, ale – gwałcą, zabijają – dodawał i pytał „co z tymi zbrodniarzami, którzy są w terenie? A nie tylko Putin w swoim bunkrze″.

– Kanclerz Niemiec powiedział przerażające słowa. W zasadzie nie zaskakują mnie, bo Niemcy mieli też takie podejście po II Wojnie Światowej, że tylko Hitler odpowiadał, tam jeszcze paru skazali, ale potem wyciszmy sprawę – podkreślił Cejrowski.

CZYTAJ: Scholz nie chce wykluczenia Rosji z G20? Zagadkowa wypowiedź kanclerza Niemiec

 

 

Źródło: YouTube/Wojciech Cejrowski, portal TV Republika

Komentarze
Zobacz także
Nasze programy