Były redaktor naczelny „Super Expressu" zatrzymany. Usłyszał zarzut gwałtu

Artykuł
Byłemu naczelnemu "Super Expressu" postawiono zarzut gwałtu
Fot. Canva

Znany dziennikarz i były naczelny „Super Expressu" usłyszał zarzut gwałtu. Mariusz Z. nie przyznaje się do zarzucanych mu czynów. W prokuraturze czekała już na niego jego prawniczka – dowiedział się nieoficjalnie dziennikarz Piotr Krysiak, który przekazał informację za pomocą mediów społecznościowych.

Trwa posiedzenie aresztowe byłego redaktora naczelnego "Super Expressu" Mariusz Z. - poinformowała Samodzielna Sekcja Prasowa Sądu Okręgowego w Warszawie. Dziennikarz został zatrzymany i w prokuraturze miał usłyszeć m.in. zarzuty gwałtu.

Mariusz Z. został zatrzymany w czwartek. Tego samego dnia został doprowadzony do Prokuratury Okręgowej, gdzie miał usłyszeć m.in. zarzut gwałtu.

W piątek były redaktor naczelny "Super Expressu" został doprowadzony do sądu na posiedzenie aresztowe. "Posiedzenie trwa" - przekazała Samodzielna Sekcja Prasowa Sądu Okręgowego w Warszawie.

Mariusz Z. funkcję redaktora naczelnego "Super Expressu" pełnił w latach 2003-2006. Następnie został redaktorem tygodnika "Przekrój". Był też redaktorem naczelnym Superstacji oraz w latach 2014–2018 prowadził program na antenie Polsat News 2. 

Źródło: PAP

Komentarze
Zobacz także
Nasze programy