Brawo, Iga! Polska tenisistka rozgromiła Niemkę! Z kim zawalczy dalej?
Iga Świątek wygrała z niemiecką tenisistką Jule Niemeier 6:4, 7:5. Zapewniło jej to awans do drugiej rundy wielkoszlemowego turnieju Australian Open w Melbourne. Kolejną rywalką Polki będzie Kolumbijka Camila Osorio.
PAP
Komentarze
Najnowsze
Pęka zmowa milczenia. Kolejny lekarz mówi o patologii w Szpitalu Południowym
Nowy rejestr umów rusza od 1 lipca. Rezydenci wskazują na poważną lukę
Ziemkiewicz bez hamulców o aferze w szpitalu: „Mamy do czynienia z mafijnym państwem!”