Brawo, Iga! Polska tenisistka rozgromiła Niemkę! Z kim zawalczy dalej?
Iga Świątek wygrała z niemiecką tenisistką Jule Niemeier 6:4, 7:5. Zapewniło jej to awans do drugiej rundy wielkoszlemowego turnieju Australian Open w Melbourne. Kolejną rywalką Polki będzie Kolumbijka Camila Osorio.
PAP
Komentarze
Najnowsze
Mer Lwowa grozi Kaczyńskiemu sądem. Morawiecki: proście o wybaczenie
Dlaczego syn Fabijańskiego nie został ochrzczony? Aktor zabrał głos: „Nic na siłę”
Nadchodzą ekstremalne upały. „Solidarność” wstawia się za pracownikami handlu