Brawo, Iga! Polska tenisistka rozgromiła Niemkę! Z kim zawalczy dalej?
Iga Świątek wygrała z niemiecką tenisistką Jule Niemeier 6:4, 7:5. Zapewniło jej to awans do drugiej rundy wielkoszlemowego turnieju Australian Open w Melbourne. Kolejną rywalką Polki będzie Kolumbijka Camila Osorio.
PAP
Komentarze
Najnowsze
Morawiecki: salonik VIP dla polityków KO, a pacjenci mieli umierać bez opieki
Czy prawicowa kandydatka Fujimori wygrała w drugiej turze wyborów prezydenckich?
Żurek: prokuratorzy wiedzieli o zgonach w Szpitalu Południowym