Bądźcie z nami już od rana! „Polska na dzień dobry" startuje o 7:50
Zapraszamy Państwa przed telewizory w czwartkowy poranek już o godzinie 7:50. Na naszej antenie zapowiadają się bardzo ciekawe rozmowy oraz inspirujący goście. Bądźcie z nami!
Pierwszym gościem będzie prof. Włodzimierz Bernacki.
Następnie wypowiedzą się Krzysztof Mróz, Paulina Matysiak oraz Waldemar Sługocki.
Grzegorz Brona wypowie sie o godz. 8;45.
A ostatnim gościem będzie Jakub Wiech.
TV Republika
Komentarze
Najnowsze
Polska ma zapomnieć o UPA, ale pamiętać o pieniądzach dla Ukrainy. To jest plan Poroszenki
Polscy internauci jednoznacznie: Zelenski przekroczył granicę gróźb i kłamstw
Niepokojące nagranie z Miszalskim. Siedział w nocy na chodniku [SONDA]