Bądźcie z nami już od rana! „Polska na dzień dobry" startuje o 7:50
Zapraszamy Państwa przed telewizory w czwartkowy poranek już o godzinie 7:50. Na naszej antenie zapowiadają się bardzo ciekawe rozmowy oraz inspirujący goście. Bądźcie z nami!
Pierwszym gościem będzie prof. Włodzimierz Bernacki.
Następnie wypowiedzą się Krzysztof Mróz, Paulina Matysiak oraz Waldemar Sługocki.
Grzegorz Brona wypowie sie o godz. 8;45.
A ostatnim gościem będzie Jakub Wiech.
TV Republika
Komentarze
Najnowsze
Afera w Szpitalu Południowym. Polacy chcą dymisji minister zdrowia
MŚ 2026 - hat-trick Dembele, sensacyjny awans Republiki Zielonego Przylądka (synteza)
Sikorski mówi o upokorzeniu Zełenskiego. Ostra reakcja internautów. "Kolejne antypolskie wystąpienie"