Przejdź do treści
10:30 Zełenski: Rosja zaatakowała Ukrainę ponad 650 dronami i 30 rakietami
09:58 Biznes: Sąd w Liechtensteinie wydał prawomocny wyrok ws. sukcesji w rodzinie Solorzów
09:30 Polska: IMGW ostrzega przed oblodzeniem na południu kraju
09:01 Ukraina: Rosja przeprowadza ataki z użyciem dronów i pocisków manewrujących
08:33 Szef IPN Ukrainy: dobre sygnały podczas spotkania prezydenta Nawrockiego z ukraińską delegacją
Republika Zapraszamy na stoisko Telewizji Republika już od 30 grudnia – przy Placu Niepodległości w Chełmie
Republika Republika zaprasza widzów na specjalny koncert kolęd z Kozłówki, z udziałem Prezydenta RP Karola Nawrockiego oraz Pierwszej Damy Marty Nawrockiej, Wigilia, godz. 20.00
Republika Dzieci w Libanie śpiewają najpiękniejsze polskie kolędy. Na koncert zapraszamy do Republiki w Boże Narodzenie o godzinie 20:00
Wydarzenie Telewizja Republika, województwo lubelskie i miasto Chełm zapraszają na "Wystrzałowego Sylwestra z Republiką". Wśród gwiazd m.in. Fun Factory, Kombi Łosowski, Bayer Full, Defis, Corona i Weekend. Zapraszamy 31 grudnia do Chełma i przed telewizory!
Portal tvrepublika.pl informacje z kraju i świata 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Nie zasypiamy nigdy. Bądź z nami!
NBP Nowa publikacja NBP: „Polski złoty i niezależność Narodowego Banku Polskiego jako fundamenty rozwoju gospodarczego" – książka prof. Adama Glapińskiego, Prezesa NBP. Wersja elektroniczna dostępna bezpłatnie na nbp.pl
NBP Prof. Adam Glapiński, Prezes NBP: Przyjęcie euro katastrofalnie spowolni rozwój gospodarczy Polski

Ale gratka! Wojskowa sobota w Warszawie. Pokaz sprzętu i... grochówka [wideo]

Źródło: Młodzieżowy Klub "GP" Warszawa Mokotów

W Muzeum Polskiej Techniki Wojskowej przy ulicy Powsińskiej w Warszawie odbył się dziś kolejny z serii piknik "Chwała Polskiego Oręża". Na Sadybę przyjechał czołg Leopard 2, a także kołowy transporter opancerzony "Rosomak". Odbyły się też pokazy i prezentacje nowoczesnego, jak i wysłużonego już sprzętu militarnego będącego stałą ekspozycją obiektu.

Był koncert, była grochówka. Było też stoisko Fabryki Broni "Łucznik" z Radomia.

Wydarzenie "Chwała Polskiego Oręża" zorganizowane zostało przez Młodzieżowy Klub Gazety Polskiej Warszawa-Mokotów i Warszawski klub Gazety Polskiej oraz Muzeum Wojska Polskiego/Oddział Muzeum Polskiej Techniki Wojskowej, we współpracy z Ministerstwem Obrony Narodowej RP.

"Chcieliśmy pokazać tym akcentem, że wspieramy Ukrainę. Od początku rozpoczęcia wojny jesteśmy. Pomagamy i będziemy pomagać aż do zakończenia wojny", powiedziała Agnieszka Tereczyńska, szefowa młodzieżowego Klubu Gazety Polskiej Warszawa Mokotów.

Usunięto obraz.

"My musimy uświadamiać społeczeństwu, że jednak Rosja jest stałym zagrożeniem dla RP, musimy inwestować w armię i musimy też pokazywać to, co mamy", dodała.

Wydarzenie było dedykowane dzielnie walczącemu narodowi ukraińskiemu z rosyjską agresją oraz dla wszystkich uchodźców przebywających obecnie na terytorium naszego kraju.

Patronat medialny: "Gazeta Polska", Gazeta Polska Codziennie", niezalezna.pl i Telewizja Republika.

Zobaczcie nagranie wideo. Jest dostępne w oknie poniżej.


Telewizja Republika

Wiadomości

„Nie wrócę do Przemysława” – Marianna Schreiber publikuje nagranie z byłym, Korczarowski komentuje.

Mocny spot PiS o drożyźnie za rządów Tuska przed świętami [WIDEO]

Kaczyński ostro o rządzie Tuska i stanie gospodarki: „Polacy się nie uśmiechają”

Ten wigilijny susz zachwyci Cię smakiem!

Neymar po operacji kolana. Czeka go miesiąc przerwy w grze

Bosak: delegalizacja Konfederacji? To polityczna fantazja lewicy

Poseł PiS Michał Kowalski o skutkach rządów kolacji 13 grudnia: "Te święta będą bardzo drogie"

Wielkie oszustwo OZE i aplikacja widmo - tak rządzi ekipa 13 grudnia!

Beata Kozidrak wraca na scenę. Poruszające wyznanie przed świętami

Unikalne Boże Narodzenie w Watykanie: Jubileusz, nowy papież i choinka z północnych Włoch

Ks. Bortkiewicz: Adwent zniszczony przez komercję

Rosyjscy generałowie fałszują raporty dla Putina

Wildstein: Polska laboratorium eliminacji opozycji

Prezydent Karol Nawrocki reaguje na tragedię w Kopalni Pniówek. Kondolencje dla rodzin górników

Polska reaguje na zmasowany atak Rosji na Ukrainę. Wystartowały samoloty, działania prewencyjne

Najnowsze

„Nie wrócę do Przemysława” – Marianna Schreiber publikuje nagranie z byłym, Korczarowski komentuje.

Neymar po operacji kolana. Czeka go miesiąc przerwy w grze

Bosak: delegalizacja Konfederacji? To polityczna fantazja lewicy

Michał Kowalski

Poseł PiS Michał Kowalski o skutkach rządów kolacji 13 grudnia: "Te święta będą bardzo drogie"

Wielkie oszustwo OZE i aplikacja widmo - tak rządzi ekipa 13 grudnia!

PiS ze spotem o drożyźnie przed świętami

Mocny spot PiS o drożyźnie za rządów Tuska przed świętami [WIDEO]

Jarosław Kaczyński krytykuje drożyznę przed świętami

Kaczyński ostro o rządzie Tuska i stanie gospodarki: „Polacy się nie uśmiechają”

Ten wigilijny susz zachwyci Cię smakiem!