Al-Kaida i USA. Terroryści zapowiadają kontynuację wojny
Al-Kaida zapowiedziała kontynuację wojny z USA. Organizacja terrorystyczna oświadczyła, że uznaje, iż zwyciężyła w konflikcie w tym kraju ze względu na wycofanie wojsk amerykańskich z Afganistanu.
- Wojna przeciwko Stanom Zjednoczonym będzie trwała na wszystkich innych frontach, chyba że (Stany Zjednoczone) zostaną wyrzucone z reszty świata islamskiego - napisano.
Źródła w grupie terrorystycznej deklarują zwycięstwo Al-Kaidy w Afganistanie.
- Amerykanie zostali pokonani - twierdzą, oceniając, że wojna tym kraju mocno uderzyła w gospodarkę Stanów Zjednoczonych.
CNN zauważa, że Al-Kaida rzadko wystosowuje komunikaty dla mediów zachodnich.
Najnowsze
Niezależna.pl: Resort Żurka instruuje sędziów. Do sądów trafił gotowy wzór pisma procesowego ws. ENA
Burza po słowach Zełenskiego. Internauci ostro komentują wystąpienie o "Panteonie Bohaterów"
Nawrocki w Poznaniu na rocznicy Czerwca ’56: komuniści chcieli zabrać nam nie tylko ciało, ale także ducha
Branża meblarska i drzewna na skraju przepaści? Jest źle, a dzięki UE może być jeszcze gorzej