Al-Kaida i USA. Terroryści zapowiadają kontynuację wojny
Al-Kaida zapowiedziała kontynuację wojny z USA. Organizacja terrorystyczna oświadczyła, że uznaje, iż zwyciężyła w konflikcie w tym kraju ze względu na wycofanie wojsk amerykańskich z Afganistanu.
- Wojna przeciwko Stanom Zjednoczonym będzie trwała na wszystkich innych frontach, chyba że (Stany Zjednoczone) zostaną wyrzucone z reszty świata islamskiego - napisano.
Źródła w grupie terrorystycznej deklarują zwycięstwo Al-Kaidy w Afganistanie.
- Amerykanie zostali pokonani - twierdzą, oceniając, że wojna tym kraju mocno uderzyła w gospodarkę Stanów Zjednoczonych.
CNN zauważa, że Al-Kaida rzadko wystosowuje komunikaty dla mediów zachodnich.
Najnowsze
"Nagle źle się poczuł i stracił przytomność". Nie żyje 50-letni Polak, który zasłabł podczas pracy na plantacji
Bójka w gruzińskim parlamencie. W ruch poszły pięści
Angelina Jolie nie umawia się z nikim od czasu rozwodu z Bradem Pittem