Al-Kaida i USA. Terroryści zapowiadają kontynuację wojny
Al-Kaida zapowiedziała kontynuację wojny z USA. Organizacja terrorystyczna oświadczyła, że uznaje, iż zwyciężyła w konflikcie w tym kraju ze względu na wycofanie wojsk amerykańskich z Afganistanu.
- Wojna przeciwko Stanom Zjednoczonym będzie trwała na wszystkich innych frontach, chyba że (Stany Zjednoczone) zostaną wyrzucone z reszty świata islamskiego - napisano.
Źródła w grupie terrorystycznej deklarują zwycięstwo Al-Kaidy w Afganistanie.
- Amerykanie zostali pokonani - twierdzą, oceniając, że wojna tym kraju mocno uderzyła w gospodarkę Stanów Zjednoczonych.
CNN zauważa, że Al-Kaida rzadko wystosowuje komunikaty dla mediów zachodnich.
Najnowsze
SPRAWDŹ TO!
Giertych przekroczył granicę! Tak skomentował relację prezydenta Nawrockiego
Bogucki ostro do Giertycha: ma pan galopujące rojenia
Ks. Koprianiuk: blisko 120 tys. młodych weźmie udział w wydarzeniach ewangelizacyjnych