Al-Kaida i USA. Terroryści zapowiadają kontynuację wojny
Al-Kaida zapowiedziała kontynuację wojny z USA. Organizacja terrorystyczna oświadczyła, że uznaje, iż zwyciężyła w konflikcie w tym kraju ze względu na wycofanie wojsk amerykańskich z Afganistanu.
- Wojna przeciwko Stanom Zjednoczonym będzie trwała na wszystkich innych frontach, chyba że (Stany Zjednoczone) zostaną wyrzucone z reszty świata islamskiego - napisano.
Źródła w grupie terrorystycznej deklarują zwycięstwo Al-Kaidy w Afganistanie.
- Amerykanie zostali pokonani - twierdzą, oceniając, że wojna tym kraju mocno uderzyła w gospodarkę Stanów Zjednoczonych.
CNN zauważa, że Al-Kaida rzadko wystosowuje komunikaty dla mediów zachodnich.
Najnowsze
Nowa rekrutacja w Rosji: Porwania, tortury, łapanki pod monopolowymi
Nisztor: słowa ordynatora mogą zniszczyć rząd i KO, niech wynajmie sobie ochronę
Skandal w UK: Pakistańskie bandy seksualne infiltrują NGOsy
SPRAWDŹ TO!