Akt wandalizmu w Pomorskiem. Zniszczono krzyż z wizerunkiem Chrystusa
Wandale zniszczyli krzyż znajdujący się na Osiedlu Niepodległości w Miastku.
- Trudno zrozumieć takie działanie, zapewne pod wpływem alkoholu. Mam nadzieję, że sprawca zostanie ustalony i poniesie karę - powiedział mieszkaniec.
Parafia nie zgłosiła jeszcze tego aktu wandalizmu na policję.
Krzyż został ufundowany w 1999 roku przez mieszkańców osiedla. Nie wiadomo, kiedy dokładnie doszło do jego uszkodzenia.
gp24.pl
Komentarze
Najnowsze
Tuskowej minister nie pasuje tempo przyznawania medali dla seniorów. Jest odpowiedź
Jest propozycja dwóch lokalizacji stałej bazy wojskowej USA w Polsce. Co z jej kosztem?
Układ zamknięty w Warszawie? Zastraszają świadków afery szpitalnej!