Akt wandalizmu w Pomorskiem. Zniszczono krzyż z wizerunkiem Chrystusa
Wandale zniszczyli krzyż znajdujący się na Osiedlu Niepodległości w Miastku.
- Trudno zrozumieć takie działanie, zapewne pod wpływem alkoholu. Mam nadzieję, że sprawca zostanie ustalony i poniesie karę - powiedział mieszkaniec.
Parafia nie zgłosiła jeszcze tego aktu wandalizmu na policję.
Krzyż został ufundowany w 1999 roku przez mieszkańców osiedla. Nie wiadomo, kiedy dokładnie doszło do jego uszkodzenia.
gp24.pl
Komentarze
Najnowsze
Bartosik ostro o Tusku ws. Szpitala Południowego: „Nie możemy się bać mówić prawdy”
HIT DNIA
Kaczyński stawia sprawę jasno. Oddaje order od Zełenskiego
TRZEBA ZOBACZYĆ!
Przełom ws. Prokuratury Krajowej. Sąd nakazał śledztwo i ostro ocenił działania Bodnara