Akt wandalizmu w Pomorskiem. Zniszczono krzyż z wizerunkiem Chrystusa
Wandale zniszczyli krzyż znajdujący się na Osiedlu Niepodległości w Miastku.
- Trudno zrozumieć takie działanie, zapewne pod wpływem alkoholu. Mam nadzieję, że sprawca zostanie ustalony i poniesie karę - powiedział mieszkaniec.
Parafia nie zgłosiła jeszcze tego aktu wandalizmu na policję.
Krzyż został ufundowany w 1999 roku przez mieszkańców osiedla. Nie wiadomo, kiedy dokładnie doszło do jego uszkodzenia.
gp24.pl
Komentarze
Najnowsze
Przełom w brytyjskiej polityce. Keir Starmer zapowiedział rezygnację
SPRAWDŹ TO!
Tusk czy władze szpitala? Polacy wskazali odpowiedzialnych za głośną aferę
Uwaga: ogłoszono alerty II stopnia przed burzami dla dziewięciu województw na południowym wschodzie kraju
HIT DNIA