16-latka zabita i zakopana w dole. Dramatyczne odkrycie na Łąkach Oborskich w Konstancinie

Artykuł
policja.pl

Tragiczne wydarzenia na Łąkach Oborskich w Konstancinie. W jednym z dołów znaleziono tam ciało dziewczyny. Najprawdopodobniej jest to 16-latka, którą poszukiwała policja w Piasecznie.

W niedzielę około godziny 14:00 policjanci otrzymali niepokojące zgłoszenie. Jeden ze spacerowiczów poinformował ich, że zauważył fragment kurtki zakryty liśćmi i gałęziami. Funkcjonariusze pojawili się na miejscu i potwierdzili, że zakopane jest ciało młodej kobiety.

Do tej sprawy zatrzymanych jest siedem osób, w tym trzy nieletnie - informuje w rozmowie z "Super Expressem" nadkom. Jarosław Sawicki z Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie.

Dziennik donosi, że to najprawdopodobniej 16-latka, która była poszukiwana przez policję. Ostatni raz widziano ją 11 lutego w Piasecznie.

Reporterzy "SE" ustalili, że śmierć 16-latki to najprawdopodobniej efekt porachunków w gronie młodzieży. W środę na miejscu odkrycia zwłok odbyła się wizja lokalna. Być może wyjaśni ona okoliczności morderstwa.

Na stronie internetowej se.pl czytamy, że jednym z podejrzanych w tej sprawie jest Patryk B. Pokazał on na manekinie, jak zakopane zostało ciało dziewczyny. W tym czasie był piętnowany przez rozwścieczonych mieszkańców.

Źródło: "SE", wp.pl

Komentarze
Zobacz także
Nasze programy