15-letnia Polka pobita przez gang uchodźcy
W internecie pojawiło się nagranie, na którym widać brutalne znęcanie się nad Polką mieszkającą w Austrii. 15-latkę pobił gang nastolatków, na którego czele stal uchodźca z Czeczenii.
Publikacja filmu w internecie i same nagranie zajścia to również sprawka nastolatków. Na filmie można zauważyć, jak dziewczyna otrzymuje ciosy i nie próbuje się bronić. Jak przyznała po zajściu – gdyby próbowała się bronić, napastnicy mogliby stać się jeszcze bardziej agresywni, co mogłoby skończyć się tragicznie.
Do napaści doszło w centrum handlowym w Wiedniu. Austriacka policja zatrzymała sprawców - trwa postępowanie wyjaśniające.
Polka trafiła do szpitala ze złamaną szczęką.
Najnowsze
Armagedon na kolei. Kmita alarmuje o gigantycznych opóźnieniach
Romek Strzałkowski – w stolicy Wielkopolski słyszał o nim każdy. Zginął dla nas
Błaszczak: rząd Tuska stworzył system ochrony zdrowia dla swoich. Zapowiada nową komisję
TRZEBA ZOBACZYĆ!