14 kwietnia ulicami Warszawy przejdzie Narodowy Marsz Życia! [SZCZEGÓŁY]

portal tvrepublika.pl/za 02-04-2024, 13:00
Zrzut ekranu/youtu.be/9HvYK7sdsQs

"Chciałbym zaprosić wszystkich na Narodowy Marsz Życia, który odbędzie się w Warszawie 14 kwietnia. Ten Narodowy Marsz życia będzie jasnym znakiem sprzeciwu wobec ataków wymierzonych w dzieci, małżeństwo, rodzinę oraz wolność słowa", mówi na opublikowanym w sieci nagraniu abp Stanisław Gądecki.

Narodowy Marsz Życia odbędzie się 14 kwietnia w Warszawie. Ks. abp Stanisław Gądecki w specjalnym nagraniu opublikowanym na portalu YouTube zachęcił do wzięcia udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu. 

"Przyłączając się do apelu przewodniczącego Konferencji Episkopatu Polski chciałbym zaprosić wszystkich na Narodowy Marsz Życia, który odbędzie się w Warszawie 14 kwietnia", oświadczył abp Gądecki.

Duchowny podkreslił, że "ten Narodowy Marsz życia będzie jasnym znakiem sprzeciwu wobec ataków wymierzonych w dzieci, małżeństwo, rodzinę oraz wolność słowa".

"Nie ulega wątpliwości, że są to sprawy, które zasługują na publiczną obronę i wsparcie. Nie możemy stać z boku z założonymi rękoma, gdy kwestionowane są nasze podstawowe prawa i wartości", powiedział.

Marsz rozpocznie się 14 kwietnia o godzinie 12:30 na Placu Zamkowym w Warszawie.

Źródło: Niezalezna.pl/mm

Komentarze
Zobacz także
Nasze programy