Wałęsa "Bolek" znowu nadaje i grozi ... wojną domową!

Artykuł

- Do władzy doszli okropni ludzie, nieodpowiedzialni, łamiący prawo i konstytucję. Jeśli chcecie Polskę uratować, to bierzmy się do roboty. Musimy ich rozliczyć i odstawić - apelował Lech "Bolek" Wałęsa podczas podpisywania "Pomorskiej Deklaracji Obrony Demokracji", którą podpisały takie tuzy intelektu jak Neuman, Krzywonos,

Wałęsa grzmiał mówiąc : - Musicie zrobić wszystko, żeby odstraszyć tych niebezpiecznych ludzi. Tak, aby nie szkodzili Polsce. Gdybym był młodszy sam bym walczył, ale mogę tylko apelować.

I dodał, że podczas odbudowy Polski po czasach komunizmu zdarzają się "nieszczęścia". - Dziś ojczyzna naprawdę jest w potrzebie i konieczna jest kartka wyborcza - mówił były przywódca opozycji antykomunistycznej.

 

- Do władzy doszli okropni ludzie, nieodpowiedzialni, łamiący prawo i konstytucję. Jeśli chcecie Polskę uratować, to bierzmy się do roboty. Musimy ich rozliczyć i odstawić - dodał.

 

I dalej: - A jeśli nie… To się skończy wojną domową. Ja się na tym znam - ostrzegał. - Zagłosujcie i odstawcie tych oszustów i bezczelnych ludzi, którzy niszczą Polskę - mówił Lech Wałęsa.

 

"Bolek" kolejny raz pokazał kim jest! 

Źródło: media

Komentarze
Zobacz także
Nasze programy