Russell Crowe wierny polskiej reprezentacji. "Możecie być dumni. Kochamy cię Kuba"

Artykuł
flickr.com/Eva Rinaldi/CC BY-SA 2.0

"Pech. Byliście świetni. Możecie być dumni. Kochamy cię Kuba. Jesteś bohaterem. Gratulacje" – tak amerykański aktor podsumował na Twitterze wczorajszy mecz z udziałem Polaków na Euro2016.

Wczoraj rano aktor po raz kolejny informował na Twitterze, że w ćwierćfinałowym spotkaniu Polski z Portugalią podczas mistrzostw Europy, będzie kibicował Polakom. Było to już kolejne spotkanie, podczas którego znany aktor dopingował polską reprezentację.

"Do Boju!! DO BOJU!!!" – pisał wczoraj podczas meczu Crowe. Po przegranej w rzutach karnych, aktor podziękował Polakom pisząc: "Pech. Byliście świetni. Możecie być dumni. Kochamy cię Kuba. Jesteś bohaterem. Gratulacje".

Wzoraj wieczorem reprezentacja Polski odpadła z Euro 2016 po przegranej w ćwierćfinale z Portugalią w rzutach karnych. W regulaminowym czasie gry jak i po dogrywce był remis 1:1 po golach Lewandowskiego i Sanchesa. Jedenastki nie wykorzystał bohater biało-czerwonych w poprzednich spotkaniach Jakub Błaszczykowski. CZYTAJ WIĘCEJ

Aktor po raz kolejny poinformował na Twitterze, że w ćwierćfinałowym spotkaniu Polski z Portugalią podczas mistrzostw Europy, będzie kibicował Polakom. Tym razem zdradził, że ma pewien problem, wynikający z tego, że w Portugalii ma wielu przyjaciół.O tym, że Russell Crowe kibicuje Biało-Czerwonym dowiedzieliśmy się już w czasie meczu z Irlandią Północną, którym Polacy rozpoczynali przygodę na mistrzostwach Europy. Australijski aktor trzymał kciuki do końca. "Byliście świetni, możecie być dumni" - napisał na Twitterze po przegranym meczu z Portugalią. W czwartek Polacy zakończyli swój udział w piłkarskich mistrzostwach Europy. Biało-Czerwoni zaciekle walczyli do samego końca i odpadli w 1/4 finału mistrzostw Europy. Przesądziły rzuty karne. (http://www.tvn24.pl)

Źródło: TELEWIZJA REPUBLIK

Komentarze
Zobacz także
Nasze programy