"To nagranie odsłania tę prawdę; Mafijne podejście do państwa" - Czabański komentuje taśmy Neumanna

Artykuł
twitter

Taśmy Neumanna ujawnione dziś przez TVP Info ukazują stosunek PO do państwa, wyborców, obywateli. - Wszystko, co teraz Koalicja Obywatelska wmawia Polakom w kampanii wyborczej, to są tylko frazesy. Prawda jest zupełnie inna. To nagranie odsłania tę prawdę - mówił w "Sygnałach dnia" poseł PiS i przewodniczący Rady Mediów Narodowych Krzysztof Czabański

 

TVP Info opublikowała nagrania ze spotkania polityka PO Sławomira Neumanna z działaczami z Tczewa.

- Jak będziesz w Platformie, będę cię bronił, k***a, jak niepodległości. Jak wyjdziesz z Platformy, to masz problem - słyszymy na nagraniach słowa posła.

Taśmy skomentował na antenie Polskiego Radia w rozmowie z Katarzyną Gójską szef Rady Mediów Narodowych Krzysztof Czabański.

- Jest jakiś przedziwny rys kulturowy u działaczy tamtej strony, bo to w różnych nagraniach wcześniej też wychodziło, że bez wulgaryzmów nie są w stanie przeprowadzić najprostszej rozmowy - skomentował Krzysztof Czabański.

Zdaniem Czabańskiego z nagrań wyłania się "mafijne podejście do państwa".

- Wszelkie mówienie o tym, że działa się na rzecz dobra wspólnego, wszystko, co teraz Koalicja Obywatelska wmawia Polakom w kampanii wyborczej, to są tylko frazesy. Prawda jest zupełnie inna. To nagranie odsłania tę prawdę - uważa Czabański.

- To pokazuje mafijność państwa, że sędziowie są na telefon. Jeżeli państwo interesuje się tylko "swoimi", a wszyscy inni obywatele są traktowani, jak by nie mieli żadnych praw, a ci wybrani są ponad prawem i odpowiedzialnością, to mamy do czynienia z typowo mafijną strukturą - podkreślił poseł PiS.

 

Czytaj także:

POogarda przez duże P. ZOBACZ prywatną twarz Sławomira Neumana: w Tczewie są same p***eby, rzygam Tczewem [NOWE TAŚMY]

Źródło: Polskie Radio

Komentarze
Zobacz także
Nasze programy