"Śledczym okiem": Kto jest "miękiszonem"? Subiektywny ranking Piotra Nisztora

Zbigniew Ziobro
wikimedia

W najnowszej odsłonie programu "Śledczym okiem" Piotr Nisztor przygląda się pojęciu "miękiszona", którym w ostatnim czasie posłużył się Zbigniew Ziobro. Minister sprawiedliwości i prokurator generalny w swoim wystąpieniu dotyczącym stanowiska Polski w sprawie budżetu Unii Europejskiej powiedział, że w negocjacjach "nie można być miękiszonem". Słowo to bardzo szybko zyskało popularność. W najnowszym Śledczym Okiem Piotr Nisztor przedstawia pół żartem, pół serio subiektywny ranking kto jest miękiszonem, a kto nim nie jest.

Subiektywny, czysto humorystyczny ranking polskich miękiszonów według Piotra Nisztora:

5. Artur Dziambor

Opowiadał, jak przebiegało u niego zakażenie koronawirusem, o pobycie w szpitalu itp. A wcześniej, razem z kilkoma kolegami z Konfederacji przekonywał, że koronawirus to ściema i nie jest żadne zagrożenie dla społeczeństwa. Stwierdził na koniec, że zachorował, gdy zaczął nosić maseczkę.

4. Borys Budka

Niedługo 20. rocznica założenia Platformy Obywatelskiej. Borys Budka poprosił Tuska, żeby ten opowiedział trochę o Platformie, jako że ją zakładał. Borys Budka dostał kosza od Tuska, nie nagra on filmiku. Widać, że Tusk uważa Budkę za miękiszona.

3. Lech Kołakowski

Był przeciwny "5-tce da zwierząt", stał się wówczas gorącą postacią medialną, powiadał, że nie wyklucza odejścia z PiS. Potem po spotkaniu z Jarosławem Kaczyńskim mówił, że jednak jego obecność w PiS to sprawa otwarta. Ostatnio jednak okazało się, że odejdzie.

2. Franek Sterczewski

32-letni Poseł niedawno wraz z koleżankami udał się na kontrolę poselską na komendę policji. Ostatecznie spędził cały dzień w poczekalni, bo nie wiedział, jak przebiega kontrola poselska.

1. Jerzy Brzęczek

Kadra pod jego trenerskim okiem spisuje się bardzo źle, przede wszystkim poziom gry pozostawia wiele do życzenia, a mamy przecież teraz mamy jedno z najlepszych pokoleń polskich piłkarzy. Objęcie przez niego ławki trenerskiej było wielkim błędem.


Kto zaś według subiektywnego rankingu Piotra Nisztora miękiszonem nie jest? Zobaczcie sami!

Źródło: Youtube Nisztor TV

Komentarze
Zobacz także
Nasze programy