"Powiedzcie, że to fejk". Komorowski prezentuje koszulkę Chicago "Bull"

Artykuł
Bronisław Komorowski, Lech Wałęsa

Bronisław Komorowski i Lech Wałęsa postanowili udać się do Stanów Zjednoczonych, aby promować internetowy kantor wymiany walut Cinkciarz.pl. Jednak dziennikarze i komentatorzy zwracają przede wszystkim uwagę na zdjęcie, które byłym prezydentom zrobiono w Chicago.

Jak informowaliśmy wcześniej, Cinkciarz.pl podpisał dziś kontrakt sponsorski z koszykarską drużyną Chicago Bulls. Firma otworzyła także pierwsze swoje biuro w Stanach Zjednoczonych. CZYTAJ WIĘCEJ

Jednak uwagę dziennikarzy i internautów przykuło głównie zdjęcia z udziałem prezydenta Bronisława Komorowskiego i Lecha Wałęsy. Na jednej z fotografii, która pojawiła się w sieci były prezydent trzyma w ręku koszulkę Byków z numerem 1. Jednak na zdjęciu wszystko wyszło nieco inaczej, a komentatorzy szybko nawiązali do ortograficznej wpadli byłego lokatora Pałacu Prezydenckiego. 

"Niech ktoś napisze, że to nie jest prawda, że to fejk, że to fotoszop, albo coś. To byli prezydenci RP?" - pyta na Twitterze dziennikarz "Rzeczpospolitej" Michał Szułdrzyński. Z kolei ekspert ds. energetycznych Piotr Maciążek stwierdził, że zdjęcie Komorowskiego i Wałęsy to "styl czekoladowego orła".

Źródło: telewizjarepublika.pl

Komentarze
Zobacz także
Nasze programy