Prezydent Duda: Proszę Was, idźcie na wybory i zagłosujcie za Polską!

Artykuł
Prezydent Andrzej Duda w Zamościu. Podsumowanie kampanii
Duda 2020 / Twitter

- Chcę, aby Polska rozkwitała, by dawała równe szanse każdemu - powiedział Prezydent Andrzej Duda w Zamościu na ostatnim spotkaniu przed II turą wyborów.

- Chcę budować Polskę szacunku i wartości - podkreślał Andrzej Duda na spotkaniu z mieszkańcami Zamościa. Wieńczyło ono wyjątkowo długą kampanię prezydencką. Starający się o reelekcję prezydent podziękował rodakom za wsparcie zarówno w ostatnich miesiącach, jak i w ciągu ostatnich pięciu lat, kiedy zajmował najwyższy urząd w państwie. 

- Zegar bije, zbliża się czas wyborów, proszę, abyście poszli i oddali głos w wyborach - powiedział Andrzej Duda. - Nie słuchajcie tych, którzy mówią, że gdy już oddaliście głos w I turze na Andrzeja Dudę, to w drugiej nie musicie. Idźcie to wyborów i zagłosujcie na mnie (...) A kiedy ktoś się was zapyta, na kogo ma oddać głos, to zadajcie mu tylko jedno pytanie: Kiedy Ci się żyło lepiej?

Swoje przemówienie na zamojskim, starym rynku prezydent Andrzej Duda zakończył entuzjastycznym: Zwyciężymy! Na pożegnanie, tłumy wypełniające szczelnie Rynek zaśpiewały mu: Sto lat i polską wersję ballady Leonarda Cohena, w której tytułowe Hallelujah zastąpiło: Andrzej Duda oraz hymn.

https://twitter.com/RepublikaTV/status/1281701237638008832?s=20&fbclid=IwAR1vnp8E2FTSqF3jFhaKyx03LnJiCnGZUsve8TUWEKp1MZfjDbbW600cmWM

 

 

Źródło: Twitter / Facebook Andrzej Duda 2020

Komentarze
Zobacz także
Nasze programy