Prezes Kaczyński postawił sprawę jasno! Rewelacje o Polexicie to ''bezczelne oszukiwanie ludzi''

Artykuł
Telewizja Republika

– My nie widzimy miejsca Polski gdzie indziej niż w UE, bo po prostu takiego miejsca w Europie dzisiaj nie ma. Trzeba sobie z tego zdawać sprawę – powiedział prezes Kaczyński na konwencji w Zamościu.

– Pamiętajcie państwo, że PiS było zawsze przeciwko polityce metropolitalnej. Było zawsze za zrównoważonym rozwojem, za wyrównaniem różnic i tak będzie dalej – powiedział prezes Kaczyński na konwencji w Zamościu. 

–  Twierdzenie, że te wydarzenia, które miały ostatnio miejsce, tzn. ten wniosek do TK ma coś wspólnego z wyprowadzaniem Polski z UE, to dokładnie takie samo oszustwo. To bezczelne oszustwo. PiS i Porozumienie Centrum było pierwszą partią polską, która powiedziała: Polska musi wejść do EWG, bo wtedy nie było nawet UE i do NATO  - kontynuował polityk. 

–  My nie widzimy miejsca Polski gdzie indziej niż w UE, bo po prostu takiego miejsca w Europie dzisiaj nie ma. Trzeba sobie z tego zdawać sprawę – podkreślił.

– Pewne sprawy muszą być wyjaśnione. Są wyjaśnione w innych w krajach, np. ten sam problem został wyjaśniony w kilku orzeczeń niemieckiego TK i nie ma żadnych powodów, żebyśmy my tego nie wyjaśniali. Tylko powtarzam: to wmawianie ludziom i oszukiwanie ludzi, bezczelne oszukiwanie ludzi – powiedział Jarosław Kaczyński na konwencji w Zamościu.

– Nie wierzcie państwo w najmniejszym stopniu w tego rodzaju twierdzenia. To po prostu chwytanie się brzytwy przez tych, którzy toną. Wszystkie sondaże pokazują nasze wielkie zwycięstwo – dodawał.

Źródło: Telewizja Republika

Komentarze
Zobacz także
Nasze programy