Poseł Szczerba na deskach! Kogo wezwie w sytuacji zagrożenia? "(...) Farmazona, grubą rudą, Kasprzaka?"

Artykuł
Telewizja Republika

– Szanowny Panie Pośle. Apelujemy o rozsądek i opamiętanie się. Naraża Pan życie policjanta i Jego rodziny. Takie wpisy mogą doprowadzić do tragedii. Za Pana wpisem pojawiły się osoby nawołujące do przemocy wobec rodziny i najbliższych policjantów - napisała na Twitterze policja komentując bezmyślne zachowania posła Michała Szczerby. Na odpowiedź o mniej dyplomatycznym wydźwięku pozwoliła sobie poseł PiS Krystyna Pawłowicz.

Totalna opozycja przekroczyła już wszystkie możliwe granice. Atakowali policjantów, demolowali siedziby polityków, mazali po Sejmie i włamywali się do niego w bagażniku samochodu.  Poseł Szczerba postanowił pójść o krok dalej. Opublikował wizerunki, imiona oraz nazwiska dwóch funkcjonariuszy policji na Twitterze.

– Szanowny Panie Pośle. Apelujemy o rozsądek i opamiętanie się. Naraża Pan życie policjanta i Jego rodziny. Takie wpisy mogą doprowadzić do tragedii. Za Pana wpisem pojawiły się osoby nawołujące do przemocy wobec rodziny i najbliższych policjantów - odpowiedziała policja za pośrednictwem Twittera. 

– Zadbamy o bezpieczeństwo naszych policjantów i ich rodzin, a także ustalimy autorów wpisów nawołujących do łamania prawa. Ich autorzy muszą liczyć się z surowymi konsekwencjami - dodano. 

 

Do wpisu odniosła się, również na Twitterze, poseł Krystyna Pawłowicz. Stawia elementarne pytanie, na które odpowiedź może być tylko jedna…

 

Źródło: Telewizja Republika, twitter.com

Komentarze
Zobacz także
Nasze programy