Poseł PiS przeprasza Lecha Wałęsę za wpis na Twitterze. "To było niepotrzebne, głupie"

Artykuł

Dominik Tarczyński przeprosił Lecha Wałęsę za wpis, jaki niedawno opublikował na Twitterze. "Przepraszam panie prezydencie, to było głupie, niepotrzebne" – oświadczył poseł PiS.

"Bolek mówi przez media do posła na sejm RP, że 'wyrwie mnie z korzeniami'. Zapraszam Cię na solo bydlaku!" – napisał na Twitterze Dominik Tarczyński. Jego wpis był reakcją na wcześniejsze słowa Lecha Wałęsy, który przyłączając się do Komitetu Obrony Demokracji, powiedział o partii rządzącej: "(…) To się skończy i wytniemy was, z korzeniami wyrwiemy od sołtysa do ministra. Mało tego, sprawdzimy was dokładnie: co zrobiliście, jak zrobiliście, jak rządziliście".

Zachowanie Tarczyńskiego skrytykował wicemarszałek Sejmu Ryszard Terlecki, który zapowiedział, że poseł stanie przed komisją dyscyplinarną. Dziś Tarczyński postanowił przeprosić byłego prezydenta. – To było niepotrzebne, to były emocje. Przepraszam, panie prezydencie. To było niepotrzebne, to było głupie po prostu – oświadczył poseł PiS w rozmowie z TVN24. Jak dodał, słowa skierowane do Wałęsy padły w "ferworze walki".


CZYTAJ RÓWNIEŻ:

Słupska czarownica będzie miała swoje rondo. Robert Biedroń rehabilituje Trianę Papisten

Źródło: TVN24

Komentarze
Zobacz także
Nasze programy